Страхование квартиры, Страхование жилья, Страхування житла в Києві

Страхування житла

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Іnsurance

Страхування житла у Києві

Страхування нерухомості у наш час стало досить популярним явищем. Страхові компанії пропонують увазі всіх людей, які бажають убезпечити своє майно у разі будь-яких непередбачених обставин. Величезна кількість варіантів страхових випадків. Цей процес не займає багато часу. І завдяки сумі, вкладеній у покупку полісу, клієнт може не сумніватися, що витрати окупляться.

Страхування житла в Україні може бути здійснено двома шляхами:

Муніципальне страхування є добровільним та проплачується власниками разом із комунальними платежами.
Індивідуальне – це страхування за спеціально укладеним страховим договором за бажанням клієнта будь-які випадки.

Муніципальна програма зрозуміла та доступна для кожної людини. Проте за розрахунку страховки береться до уваги лише площа, а стан приміщення впливає величину страхових внесків. Власники не можуть самі вибрати страхову компанію, її призначає голова міста за підсумками конкурсу.

Вибір страхової компанії

При індивідуальному страхуванні клієнт сам обирає страхову компанію, і навіть випадки, яких він хотів би убезпечитися. Можна застрахуватися від будь-яких загроз для власності: підпалу, пожежі, протікання, пограбування. За бажанням клієнта до страхового договору можуть бути внесені конкретні елементи приміщення: стіна, що носить, ексклюзивну підлогу, дверний проріз, виконаний за дизайнерським рішенням, цінні та антикварні предмети. Агенти страхової компанії ретельно обстежують вашу власність на наявність у будинку надійних вхідних дверей, охорони, віконних ґрат. Також враховується район, де розташований будинок. Виходячи з усіх показників, одержують загальну суму страховки.

Для проведення операції зі страхування житла власнику необхідно зв’язатися з агентом страхової компанії, вибрати предмети, які потрібно застрахувати. Визначити існуючі ризики та укласти страховий договір на підставі всього перерахованого. Для огляду об’єкта страхова компанія надішле спеціаліста, потім клієнту видається страховий поліс. Слід зазначити, що за ціною повний страховий пакет набагато дешевше, ніж страховка окремих предметів.

Щоб не потрапити до шахраїв під час виборів страхової компанії, необхідно навести довідки. Проконсультуватися з людьми, які користувалися її послугами. Велике значення тут відіграє репутація та стаж на ринку страхування. Хороша компанія ніколи не обдурить клієнтів, але й вигоди своєї теж не проґавить.

Ідеальне рішення – це перевірена фірма з оптимальною ціною страхового полісу.