Зелена карта в Києві

Поліс страхування Зелена карта (Green Card) – обов’язковий вид страхування для виїзду транспортним засобом за кордон. Ви страхуєте свою відповідальність, що ви своїм транспортним засобом завдасте шкоди третій особі

Виплата страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів країни відвідання, де стався страховий випадок. У кожної країни встановлено свої ліміти, для перегляду перейдіть за посиланням – Ліміти відповідальності в кожній країні різні.

Гарантом виплати страхового відшкодування в Україні виступає Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ). Яке є єдиним об’єднанням страховиків. Здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.

Членство страховиків у МТСБУ є обов’язковою умовою здійснення діяльності щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Ціна зеленої карти, дізнатися у менеджера

098-322-54-32

Документи для оформлення страхового поліса:

  • Свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт)
  • Паспорт + ідентифікаційний код

Вартість зеленої карти залежить від?

  • типу транспортного засобу
  • строку дії полісу

Зелена карта на автомобіль дає можливість виїзду в Европу на вашому у любленному автомобілі. Під час виїзду на автомобілі в одну з країн, які є членами міжнародної системи автомобільного страхування «Green card». Власник авто обов’язково повинен мати страховий поліс. Цей поліс забезпечує відшкодування збитку третім особам при настанні страхового випадку. Винуватцем якого був водій транспортного засобу вписаного в договір. Страховий сертифікат Зелена карта має єдину форму для всіх членів міжнародної системи автомобільного страхування і діє більш ніж в 40 європейських країнах.

Зелена карта на рік ціна змінюється щоквартально.

Де можна зробити зелену карту? Зелену карту можливо придбати онлайн чи в офісі компанії.

Зелена карта для виїзду за кордон Ви можете отримати не виходячи з дому, оформивши поліс онлайн через нашого менеджера.