Наша компанія пропонує проходження Обов’язкового технічного контролю на наших сертифікованих станціях в м. Києві

З 13 серпня 2011 року набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень».

Обов’язковий технічний контроль транспортних засобів здійснюють уповноважені для цього суб’єкти господарювання, які мають спеціальне обладнання та видають за наслідками перевірки транспорту протокол технічного контролю. Власники автотранспортних засобів можуть на власний розсуд вибрати підприємство для проходження обов’язкового технічного контролю.

Обов’язковому технічному контролю не підлягають:

  • легкові автомобілі всіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім таксі та автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку), мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші транспортні засоби, що прирівняні до них, — незалежно від терміну експлуатації ;
  • легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепи до них з терміном експлуатації до двох років.

Періодичність проходження обов’язкового технічного контролю становить:

  • Для легкових автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажних автомобілів (незалежно від форми власності) вантажопідйомністю до 3,5 тон, причепів до них з терміном експлуатації понад два роки – кожні два роки;
  • Вантажні автомобілі вантажопідйомністю понад 3,5 тон, причепи до них і таксі незалежно від терміну експлуатації — щорічно;
  • Для автобусів та спеціалізованих транспортних засобів, що перевозить небезпечні вантажі, незалежно від терміну експлуатації – двічі на рік.

На кожен транспортний засіб, який пройшов обов’язковий технічний контроль та визнаний технічно справним. Суб’єкт проведення обов’язкового технічного контролю складає протокол перевірки його стану. Який видається водієві транспортного засобу. У протоколі зазначається термін чергового проходження обов’язкового технічного контролю за транспортним засобом.

Для управління транспортного засобу потрібно:

  • Техпаспорт
  • Посвідчення водія
  • Страховка (Автоцивілка)
  • Обов’язковий технічний контроль