Онлайн калькулятор страхування Майна

Страхування майна в Києві – від страхової компанії “Українська страхова група”

[wpcc id=”2″]

Страхування майна – добровільний вид страхування.

Добровільна страховка майна – це захист власників житла від фінансових втрат, викликаних ушкодженням їх майна та можливого пошкодження майна їхніх сусідів.

Ви можете застрахувати квартиру, будинок:

(Конструкція будівлі, ремонт будинку / квартири, майно будинку, Відповідальність перед сусідами).

Страхові ризики:
1. Пожежа
2. Вибух побутового газу
3. Удар блискавки
4. Стихійні лиха
5. Впливом рідини
6. Протиправні дії третіх осіб
Скільки коштує страховка майна? Розраховується індивідуально і залежить від умов страхування і страхової суми.

Страхування майна: експрес – страхування та титульне страхування

Страхування майна в Києві – часто зустрічається явище, яке користується досить великою популярністю. Страховка відшкодовує збиток, який може бути нанесений вашому володінню в разі непередбачених обставин. Воно може бути декількох видів: титульне і експрес – страхування. Але кожен з них несе одну і ту ж мету відшкодувати фінансові втрати.

Сьогодні найбільшою популярністю користується експрес – страхування. Експрес-страхування нерухомості – це страховка, яка виконується в максимально короткі і швидкі рядки. Таке страхування нерухомості не вимагає оцінки майна оцінювачами, тому воно виконується в швидкі рядки. Клієнт самостійно називає суму, якої він оцінює свою нерухомість. Таке страхування має на увазі невеликі щорічні внески, а й виплати в разі втрати майна також будуть не настільки великі.

Експрес-страхування нерухомості зручно, оскільки не вимагає великих витрат часу, оформити заявку про страхування можна через Інтернет. Але тут є і свої нюанси Експрес – страхування обходиться без оцінювача, тому страхова кампанія може прописати свої випадки ризику, яким може піддаватися ваше майно. Це не досить вигідно для Вас, оскільки таким випадкам майно може піддаватися набагато рідше. Таке страхування нерухомості має свої певні особливості, які чітко прописані в договорі про страховку.

Ще одним популярним видом страхування нерухомості є титульне страхування. Таке страхування дозволяє запобігти й уберегти Вас від шахраїв на вторинному ринку. Воно дозволяє повернути кошти і житлову площу в разі не достовірного договору про придбання квартири.

Обидва види страхування сьогодні затребувані і користуються популярністю серед населення. Страхування нерухомості розвивається з швидкими темпами, оскільки з кожним днем ​​в ньому зацікавлене все більшу кількість людей. Оформивши страховий поліс на нерухомість, Ви можете бути абсолютно спокійні за своє майно, оскільки з моменту підписання договору, саме страхова кампанія несе відповідальність за вашу нерухомість.

Застрахувати квартиру, будинок:

099 287 88 44
097 287 88 44