Автострахование в Украине, Страховые случаи и выплаты КАСКО

Страхові випадки та виплати КАСКО

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Іnsurance

Страхові випадки та виплати КАСКО

У кожної людини, яка купила автомобіль, відразу ж з’являються думки про те, що його треба застрахувати. Автомобіль корисний для роботи і в житті, і буде дуже дорого ремонтувати його, якщо з ним щось трапиться. Як правило, виплати за цим видом страховки перевищують суму ремонту. А якщо застрахувати правильно, то практично будь-яка пригода з автомобілем підходитиме під випадки по КАСКО. І відшкодування матеріальних збитків обов’язково здійсниться.

Звичайно, варто сподіватися, що з автомобілем нічого не станеться, але на випадок непередбачених ситуацій краще подумати про страхування. Тим більше, що страхова сума такої страховки залежить тільки від вас і більше.

Багато людей переймаються тим, як отримати виплату КАСКО. Наші фахівці пояснять усі нюанси ще на стадії укладання угоди. Вам повідомлять про різновиди страхування автомобілів із франшизою, а також про те, як отримати страховий поліс та правильно оформити страховку на автомобіль.

Іноді трапляється так, що люди не повністю обізнані про деякі деталі цього виду страхування, такі як. Наприклад, як відбувається суброгація, у разі ДТП чи що робити, якщо страховий поліс оформлений з помилкою.

Консультація із страховим агентом

У цьому випадку найкращим рішенням буде зв’язатися з нашим фахівцем, щоб застрахувати машину правильно. І уточнити, як відбувається стягнення щодо КАСКО. І які терміни виплати за цією страховкою. Страхування авто у Києві:

Застрахувати можна абсолютно все. Починаючи від причепів та напівпричепів і закінчуючи залізничними рухомими складами. У тому числі електровози, електропоїзди, тепловози, платформи, цистерни і т. д. Важливо знати, що є страховим випадком щодо цього виду страховки транспортного засобу. Під страхові випадки КАСКО потрапляють практично всі можливі події з автомобілем на дорогах. Наприклад, насамперед при страхуванні згадують про те, що оформлена страховка при ДТП це найвірніше рішення. Виплати по КАСКО без довідок у разі ДТП не провадяться, хоча бувають виняткові випадки. Залежно від ДТП оцінюється збитки оформленої страховки і відразу після відвідування оцінювача. Наприклад, можна буде дізнатися термін виплати з цього виду страхування.

Також страхувати ваш транспортний засіб можна від пожеж, вибухів, ударів блискавки, урагану, землетрусів, повені та інших стихійних лих. Найчастіше страховку оформляють від угону автомобіля, неправомірних дій із вашим транспортним засобом третіх осіб. Викрадення транспортного засобу або його частин та деталей. Ушкодження деталей скління третіми особами також підпадає під страховий випадок.

Страхове відшкодування за КАСКО

У всіх цих випадках страхове відшкодування КАСКО обумовлюється окремо. Визначити розмір компенсації з цього виду страховки складно. Адже страхові тарифи розраховуються нашими виконавцями для кожного клієнта індивідуально. Система розрахунку побудована виходячи з підвищують і знижувальних коефіцієнтах. Також на підсумкову суму впливатиме вид транспортного засобу, марка, територія експлуатації, термін укладання договору та інші фактори. Тільки уклавши договір та потрапивши у неприємну ситуацію. Ви зможете дізнатися точну суму відшкодування збитків за КАСКО, але до цього краще не доводити.

Укласти договір можна, приїхавши в офіс нашої компанії, особисто або викликавши представника компанії для укладання договору. У нас працюють лише найкваліфікованіші фахівці, і тому вони нададуть вам кваліфіковану допомогу у всіх можливих випадках. Ви зможете пояснити, що саме ви хочете, і наші фахівці підберуть тариф. Які ідеально вам підходить та задовольняє всі ваші вимоги. Ми завжди на стороні клієнта, адже ми дбаємо про нашу репутацію. Страхові випадки та виплати КАСКО

Застрахувати авто по КАСКО у Києві: – 099 729 82 70