Онлайн автогражданка, Онлайн автоцивілка

Онлайн автоцивілка, електронний поліс ОСЦПВ

 • Автор запису:
 • Категорія запису:Іnsurance

Онлайн автоцивілка, електронний поліс ОСАГО купити через інтернет

Онлайн автоцивілка та багато інших послуг доступні людині, не виходячи з дому. Досить просто натиснути кілька кнопок і готово. Наприклад, покупки, їжа, одяг, побутова техніка. Тепер можна придбати страховий поліс прямо сидячи на дивані.

Про те, як це зробити, поговоримо нижче, а зараз кілька слів про те, для чого потрібний страховий поліс взагалі.

Страховка знайома людині ще з давніх-давен. Але тоді вона не мала такого широкого застосування як зараз. Можливо, часи були інші чи поведінка учасників дорожнього руху була скромнішою, суть не в цьому.

До того моменту, коли страховку не взяла під свою опіку держава. У правилах і статутах творилося справжнє свавілля. Систематично виникали суперечки, непорозуміння через неоднозначність пропису того чи іншого пункту.

Зараз колізії також виникають, але набагато рідше, що вказує на реальний поступ у потрібному напрямку.

Оформлення страховки ОСЦПВ на автомобіль через інтернет

Поліс потрібен автомобілістові насамперед для безпеки руху. Адже не рідкість на дорогах, коли сам пересуваєшся безпечно, але знайдеться хтось, хто зачепить бік чи зад машини. У таких випадках рятує страховий поліс, якщо він є.

Процедура виглядає так, після настання аварійного випадку викликається представник страхової компанії. Для оформлення всіх необхідних документів та підтвердження ушкодження. Патрульна служба викликається на розсуд сторін.

Як правило, якщо шкода незначна, то самі розбираються, без залучення правоохоронних органів. Якщо є обтяжливі обставини як перебування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, то однозначно виклик. Далі процеси усі проходять в офісі СК та станції технічного огляду.

Види страхових полісів

Існує два види страхових полісів, а саме:

КАСКО: страхування технічного засобу добровільно. Кожен водій вирішує самостійно, робити це чи ні. Під час зупинення працівником патрульної поліції МВС він не перевіряється. Розрізняють повний вигляд та частковий. Наприклад: шкода та розкрадання або тільки розкрадання;

ОСАГО: на відміну попередника, це обов’язковий вид страховки громадянської ответственности. Головна особливість – повне відшкодування збитків, завданих життю та здоров’ю пасажирів. Витрати ремонту транспортного засобу винуватця вона покриває.

Електронне оформлення ОСЦПВ

Починаючи з початку 2019 року, кожен громадянин має можливість оформити страховий поліс автоцивілки через мережу інтернет. Цифровий вигляд матиме таку саму юридичну силу, як і паперовий носій.

На бланку проставляється спеціальний штемпель, що свідчить про справжність документального матеріалу. Для оформлення знадобиться заповнити Анкету на сайті. Яку саме фірму вибрати – вирішуйте самі. На сьогоднішній день їхній вибір досить широкий і різноманітний.

Кожна пропонує свої бонуси та акції з метою залучення більшої кількості клієнтів.

Отже, реєструємось на сайті фірми, вводимо логін, пароль, підтверджуємо свій обліковий запис з електронного листа, готово. Вигадуйте пароль складніше, із застосуванням букв, цифр, верхніх та нижніх регістрів.

Після заповнення Анкети, закінчуємо заповнення даних про себе, технічний засіб. Вводимо інформацію про дату випуску, номерний знак, проходження технічного огляду.

Приступаємо до вибору типу страхового поліса ОСАЦВ та його остаточної вартості. Відразу слід зауважити, що ціна полісу замовленого по інтернету не відрізнятиметься від того, що пропонують в офісах страхових компаній.

На це не слід розраховувати. Вибирайте будь-який зручний спосіб оплати та оплачуйте. Як правило, достатньо мати дебіторську пластикову картку будь-якого банку. Вводимо суму, номер картки, код перевірки, антиспам, готово.

Як підтвердження на номер мобільного телефону надходить повідомлення про списання коштів. Протягом півгодини надсилає фірма – страховик електронний варіант страхового полісу.

Переваги електронного полісу Автоцивілки:

 • немає потреби відвідувати офіс фірми – страховика;
 • відсутність черг та безлічі незручностей, які з цим пов’язані;
 • необхідна наявність оргтехніки та мережі інтернет;
 • отримання результату швидше, ніж кур’єрська служба;
 • всі документи надходять виключно на електронну адресу;
 • мінімальні ризики стороннього втручання чи некоректного введення даних;
 • електронний варіант страхового поліса завжди знаходиться у поштовій скриньці. При втраті
 • роздрукованого носія завжди можна повторити процедуру;
 • доступна програма для мобільного телефону, через яку можна завжди знайти потрібний документ.

Перелік документів для придбання електронного поліса ОСЦПВ:

 • цивільний паспорт власника машини та страхувальника, якщо це різні особи;
 • права на керування;
 • свідоцтво про реєстрацію техніки;
 • пластикова картка з грошима на рахунку;
 • вільний час близько півгодини.

Можна заламінувати роздрукований варіант страхової поліс, оскільки часте використання призведе до його нечитабельності. Співробітник поліції має право зробити дієве зауваження щодо полісу. Навіть якщо цифровий варіант завжди буде під рукою. Наприклад, можна надрукувати новий або показувати на смарфоні.

Заповнюйте всі дані під час реєстрації, не поспішаючи, акуратно, кілька разів перечитуйте. Після друку паперового носія змінити дані буде дуже важко і витратно.

Перед тим, як звернутися до страхової компанії – страховик перевірте дані про цю контору в Інтернеті на предмет порядності. У всякому разі, ви матимете первинне уявлення і позбавите себе можливих помилок.

Випадки обману та шахрайства не рідкість у наш час, зайвий раз перестрахуватися не завадить. Найкраще, коли є рекомендації від друзів або знайомих щодо Вашого страхового агента.

Не забувайте перевіряти документи у агента страхового агентства Deniz auto під час його прибуття страхового випадку. На цьому процедуру придбання страхового поліса ОСАЦВ через інтернет закінчено. Онлайн автоцивілка оформити у страховому агентстві Деніз Авто. Електронний поліс ОСЦПВ для Вас також оформляємо страховки на Виноградарі – Автоцивілка Виноградар