Зелена карта в Києві

Зелена картка для виїзду за кордон

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Іnsurance

Зелена картка для виїзду за кордон на автомобілі

Зелена карта для виїзду зарубіжних країн – невід’ємне страхування громадянської відповідальності власників транспортних засобів землі країн-учасниць міжнародної системи Зелена карта, якому страхова фірма компенсуватиме витрати пов’язані з завданням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життя і здоров’я третій особі внаслідок ДТП.

При виїзді транспортного засобу на територію держав, які є членами системи Зелена карта (нині 48 європейських країн), його власник має купити сертифікат єдиної форми (поліс).

Страхові суми (ліміти відповідальності) за згодою страхування Зелена карта уточняються відповідно до законодавства держави, в якій скоєно ДТП.

Купити страховий поліс Зелена картка для виїзду до Білорусії, Росії

Ціна зеленої карти залежить від типу автомобіля (легковий, вантажний, автобус і т.д.). Термін впливу поліса та держави відвідування

Держави, в яких працює поліс Зелена карта: Австрія, Азербайджан. Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина. Білорусь, Швейцарія, Кіпр, Чеська Республіка, Німеччина, Данія, Іспанія. Естонія, Франція, Фінляндія, Англія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія. Ізраїль, Іран, Ірландія, Ірак, Ісландія, Люксембург, Латвія, Мальта. Марокко, Молдова, Македонія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща. Росія, Румунія, Швеція, Словацька Республіка, Словенія. Туніс, Туреччина, Україна, Югославія, Литва.

Вартість зеленої карти для України змінюється залежно від курсу долара.

У систему “Зелена карта” входять 48 держав – без відповідного поліса туди в’їхати неможливо. Якщо Аварій станеться в одній з них, то шкода потерпілому з вини власника страховки буде відшкодовувати за її рахунок.

Страхові виплати відбуваються у межах поставлених лімітів у країнах-членах міжнародної системи автострахування «Зелена карта». Різниця перевищення лімітів покривається страхувальником.

Існує два види полісів Зелена карта: перший з них поширюється на всі європейські країни, що входять до системи. А другий тільки на Азербайджан, Білорусь, російську федерацію та Молдову. Різниця вироблена в ціни поліса: сума відшкодування страхового випадку в Азербайджан Білорусі, рф, Молдові та Україні значно менша, ніж у державах ЄС.

Замовити страховий поліс Зелена картка для виїзду до АР Крим.

Незважаючи на те, що Зелена карта у Києві можна просто купити на кордоні у агентів страхових фірм. Страховики все ж рекомендують перед поїздкою заїхати за нею саме до офісу страхової фірми.

Як уберегти себе від фальшивок полісу «Зелена карта»?

Перше правило – купувати поліс варто тільки у відведених для цього місцях. «У сервісних зонах є представництва страхових фірм. Там і слід купувати «Зелену карту».

Друге правило – сам поліс повинен складатися з одного бланка, в якому нижню частину страховик забирає собі, а Вам залишається дві верхні

3-тє правило, поліс страхування Зелена карта при оформленні вноситиметься в базу МТСБУ і видає код.

Дії страхувальника у разі Аварій за кордоном

  • Закріпити місце ДТП.
  • Викликати поліцію.
  • Отримати довідку від міліції щодо умов ДТП.
  • Обмінюватись інформацією з іншими членами Аварій (ім’я, держава проживання, адреса).

Страхувальник-винуватець Аварій повинен дати потерпілому страхувальнику другу частину полісу «Зелена карта».

Телефонний номер поліції можна знайти у більшості путівників або запитати у перехожих. Поки поліція рухається на простір інциденту, варто помінятися контактною інформацією з іншими членами ДТП.

Де можна зробити зелену карту? Зелену карту можливо оформити онлайн чи в офісі страхової компанії