страхование от несчастных случаев водителя

Чи варто вибрати страхування від нещасних випадків для водія?

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Іnsurance

Страхування від нещасних випадків водія. Купуючи поліс Автоцивілка для вашого автомобіля, ви встаєте перед вибором додаткових опцій, а одна з них це страхування від нещасних випадків. На питання чи варто купувати страховку для водія я постараюся відповісти якомога докладніше.

Що включає в себе поліс страхування від нещасних випадків автомобіля?

Страхування як вказує сама назва, стосується нещасних випадків, тобто наслідків надзвичайних подій. Основним ризиком є, звичайно ж ДТП і події відбулися під час їзди на автомобілі або при посадці і виході з автомобіля. Страховий поліс від нещасних випадків полягає у виплаті компенсації в разі постійних наслідків аварії. Йдеться про травму або стійкому збиток здоров’ю, які призводять до інвалідності або смерті.

Кого захищає страхування від нещасних випадків водія?

Поліс страхування включає в себе тільки водія транспортного засобу або водія і пасажирів, які їдуть з ним на машині. Звичайно, кількість пасажирів не може перевищувати ліміту, зазначеного в технічному паспорті. У більшості легкових автомобілів від нещасних випадків поліс захищає чотирьох пасажирів і водія.

Страхування від нещасних випадків і шкоди здоров’ю

Збиток здоров’ю це ключове поняття в разі страховки від нещасних випадків. Компенсація піде людині за кожен відсоток постійного шкоди здоров’ю, який він отримав в результаті нещасного випадку.

Наприклад, пошкодження хребта в шийному відділі може означати непоправної шкоди здоров’ю на рівні п’ятнадцяти відсотків.

Чому варто мати страхування від нещасних випадків водія?

Варто розуміти, що за кермом здоров’я і життя водія захищає тільки страховий поліс винуватця аварії. Якщо станеться ДТП не з вашої вини, ви отримаєте виплату з його страхування. В інших випадках ви не отримаєте підтримки, якщо у вас немає власного поліса. Кошти на лікування або реабілітацію, вам доведеться шукати самостійно.

Страхування від нещасних випадків пов’язаних з водієм гарантує компенсацію незалежно від винуватця події. При цьому абсолютно не важливо чи вдалося знайти винуватця в аварії.