Страхування нерухомості
Для багатьох з нас мати власний будинок або квартиру – одне з найбільших мрій. Початковий етап будівництва або ж покупки будинку, в першу чергу це поєднання високих фінансових витрат і часу. Витраченого на його обробку, облаштування і остаточне оформлення інтер’єру. Для того, щоб всі зусилля, пов’язані з цим, не пропали даром і можна було в повній мірі користуватися безпечним житлом для всієї родини. Варто вибрати страховий поліс, який є своєрідним захисною парасолькою. Як вибрати відповідні умови? Чому це корисне рішення?
Все завжди застраховано.
Це твердження прекрасно визначає важливість укладення договору страхування житла або квартири. Незважаючи на те, що в даний час в Україні ці дії не є обов’язковими, нікого не потрібно переконувати в їх обгрунтованості. Воно того варте? Звісно так. Адже в житті дуже часто бувають неприємні, важкі ситуації. На які ми безумовно не маємо жодного впливу і які ми ніяк не можемо передбачити.
Як каже Петро Блашковскій, страховий агент, страхування дає нам гарантію отримання компенсації на відновлення або ремонт, коли наш будинок пошкоджений. Наприклад, в результаті пожежі, викликаного коротким замиканням в електромережі або тріснутий трубою. Яка затопить велику площу нашого будинку. Активи, накопичені за всю нашу життя, мають велику цінність, тому недооцінка страхування не є хорошим рішенням. Звичайно, це як правило велика сума, але плата може бути виплачена в розстрочку. Наприклад, таким чином уникнути додаткових витрат. Наприклад, якщо витік води в трубопроводі призводить до збитків для кого-то еще. Наприклад, для сусіда. Тоді перед власником постає обов’язок покрити витрати на ремонт у власному будинку і в зруйнованій квартирі. Страховий поліс дає високе почуття захищеності і під час нашої відсутності. Навіть коли будинок стає об’єктом уваги грабіжника.
Індивідуальна програма.
Більшість з нас не мають спеціальних знань про види страхування майна в Києві, будинки або квартири. Тому до нас на допомогу приходять професійні консультанти, які адаптують систему відповідно до індивідуальних потреб клієнта. Обсяг страхування зазвичай включає в себе два окремих розділи. Один з них стосується захисту стін і нерухомих елементів:
- підлог
- стель
- вікон
- сходів
- а також інших об’єктів.
Розташованих на території власності. Таких як гараж або господарську будівлю, які можуть бути пошкоджені в результаті таких природних явищ. Наприклад, як повінь, ураган, пожежа, блискавка або землетрус. Такі ситуації називаються випадковими подіями. Друга частина – це обладнання будинку, в основному побутова техніка, електроніка або меблі. Страховка також може покривати руйнування, крадіжки, крадіжки зі зломом. У разі підписання договору необхідно перевірити, чи не містить він обмежень по вартості окремих категорій або подій, які не захищені. Важливим питанням є також інформація про страхування відновної вартості майна або його фактичної вартості. Наприклад, зменшеної на ступінь технічного зносу.