Hyundai навчила автомобіль ходити

Hyundai навчила автомобіль ходити

  • Автор записи:
  • Рубрика записи:Іnsurance

При словосполученні, “майбутнє автомобілебудування”, найперше, що спадає на думку – це, у більшості випадків, транспортний засіб на електричній тязі, тим паче,такі авто вже серйозно інтегрувались у життя сучасної людини та мають статус не просто концепт-карів, а повноцінних ТЗ, які масово експлоатуються уже кілька останніх років. Проте, такі авто нічим не примітні, бо їх єдина різниця у способі створення тяги для коліс.

Але, компанія Hyundai показала дуже цікаву альтернативу – Elevate.

У своєму звичайному режимі – це цілком “нормальний” автомобіль, але після активації особливого ржиму, спеціальні механізми піднімають корпус машини над дорожним покриттям на своєрідні “ноги”. За словами інженерів Hyundai в такому стані авто може пересуватись там, де звачайна колісна техніка і метра не подолає.

“Ноги” автомобіля – це гідравлічні маніпулятори з кількома точками згину. Аж 1,5 метра простору між автомобілем та землею створює ця конструкція, що є космічною цифрою для звичайного авто.

Зі слів виробника, невелекий паркан або автомобіль у заторі – це не перепона для їхнього інженерного дива.

Розроблялась ця диво-техніка у першу чергу для служб швидкого реагування, як МНС, наприклад, щоб у них була змога швидко подолати складну місцевість і дістатись до потерпілих.

Ціна і дата появи такого автомобіля в реальному житті не уточнюється,цілком можливо, що Elevate так і лишиться жити лише на папері, як політ фантазій інженеів компагії Hyundai.

Застрахувати автомобіль в Києві