Заявление о ДТП

   мтсбуВнесення адреси електронної пошти до форми Повідомлення про ДТП дає можливість доступу до Особистого кабінету Потерпілого – інформаційного середовища, за допомогою якого особа, яка звернулася  в МТСБУ за отриманням регламентної виплати з централізованого страхового резервного фонду захисту потерпілих, має можливість відслідковувати стан врегулювання своєї справи, переглядати документи, долучені до справи та мати можливість  безпосереднього спілкування з особою, відповідальною в МТСБУ за врегулювання зазначеної справи.
   Після реєстрації справи в МТСБУ на вказану електронну адресу надійде  повідомлення, в якому надаватиметься лінк (посилання) на безпосередній доступ до матеріалів справи, а також  код доступу до кабінету потерпілого. Зазначений код треба вказувати при вході в кабінет через  Internet – сайт МТСБУ.
       На вказану Потерпілим електронну адресу також будуть автоматично направлятися інформаційні повідомлення про зміну статусу справи та про приєднання до матеріалів справи нових документів.